Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy Lubichowo

Drukuj

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy Lubichowo

 

 w Piłce Nożnej Halowej Chłopców 2017.11.08 Lubichowo

Dnia 2017.11.08 (środa) na sali gimnastycznej przy Publicznym Gimnazjum w Lubichowie, odbyły się eliminacje gminne w piłce nożnej halowej chłopców. Do zmagań przystąpili uczniowie urodzeni w latach 2002 - 2004, reprezentując swoje szkoły: Publiczne Gimnazjum w Lubichowie, Publiczną Szkołę Podstawową w Lubichowie oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Zelgoszczy.

Rywalizacja w turniej odbyła się systemem „każdy z każdym” . Jako pierwsi do zmagań przystąpili uczniowie z gimnazjum, przeciwko klasie VII szkoły podstawowej w Lubichowie. W tym starciu lepsi okazali się starsi koledzy pokonując przeciwnika 6:0. W kolejnym meczu spotkały się drużyny szkół podstawowych, zacięty pojedynek pomiędzy szkołą podstawową z Lubichowa i Zelgoszczy zakończył się wynikiem 1:3 dla uczniów z Zelgoszczy. W finale spotkały się drużyny Publicznego Gimnazjum w Lubichowie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Zelgoszczy, mimo dużej woli walki, poświęcenia oraz ambitnej gry uczniowie z Publicznej Szkoły w Zelgoszczy przegrali mecz w stosunki z gimnazjalistami 10 : 0.

Awans do kolejnego etapu rozgrywek wywalczyli uczniowie Publicznego Gimnazjum w Lubichowie, którzy będą reprezentować naszą Gminę, podczas Mistrzostw Rejonu w Kaliskach. Dziękuję zawodnikom za sportową rywalizację zgodnie z zasadą „fair play” oraz Trenerom za przygotowanie zespołów

Friday the 22nd. Design by QualityJoomlaTemplates. Custom text here