Lubichowskie zapasy podbiły Olsztyn

Drukuj

Lubichowskie zapasy podbiły Olsztyn.

Dnia 19-20.05.2017 zawodnicy naszego Klubu wystartowali, podczas 46 Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego "O Puchar Warmii i Mazur" Młodzików w Zapasach Stylu Klasycznego, Wolnego oraz Zapasach Kobiet w Olsztynie. Nasza drużyna liczyła sześć osób; Kacper Szyca, Miłosz Gort, Szymon Schilling, Paweł Landowski, Filip Golimowski oraz Tytus Katkowski. Zawody odbyły się na hali sportowej 'Urania', 230 zawodników walczyła na trzech matach, w trzech stylach zapaśniczych z całej Polski oraz zespoły poza granic naszego państwa; Rosja i Białoruś. Najlepiej spisał się Szymon Schilling w kat. wag. do 59 kg, zdobywając złoty medal, wygrywając wszystkie walki przed czasem przez 'tusz'. Srebrny medal w kat.wag. do 66 kg zdobył Miłosz Gort, oraz złoty medal w kat. wag. 100 kg zdobył Kacper Szyca. Pozostali zawodnicy tym razem bez medalu ale na pewno z cennym doświadczeniem. W klasyfikacji drużynowej UPLASOWALIŚMY SIĘ NA II MIEJSCU, ULEGAJĄC TYLKO DRUŻYNIE Z ROSJI.Medale i puchar mieliśmy przyjemność odbierać z rąk wybitnego sportowca, multimedalisty, siatkarza Pana Pawła Papke.

Friday the 22nd. Design by QualityJoomlaTemplates. Custom text here